juzp juzp
home
radios
contact
about
Hello, United States JUZP is upgrading. music will be filtered. sorry for rare interruption 
 
Advertisements

djali i gemit - labeat mustafa labi

report music

Embed

Explanation

Kenge shqipe

Comments

 
04:49 + labeat mustafa labi - mos me le
07:34 + labeat mustafa labi 2008
04:22 + labeat mustafa labi - lot i rrallë
08:37 + ismet & vegim & visar peja
02:28 + qamili i vogel- o djal prej gemi.
01:26 + arta bajrami
08:15 + ismet peja dhe nijazi nikoliqi....kah dera tË rash
10:19 + vallja e shotes labeat mustafa labi klarinetë
06:57 + shkelzen jetishi xeni & jeton cermjani - moj selvije (g
02:48 + ismet peja - martesa jon
07:52 + shkelzen jetishi xeni - potpuri - gezuar 2011
06:45 + bujar qamili - zera ne fund te detit
04:23 + dil main tum - roxen feat bunny (a wild works productio
12:40 + shka halit kasapolli 2011 potpurija ii
04:36 + adem ramadani - nËnËs , albumi i ri 2012
09:19 + shkelzen jetishi xeni - nusja dasmoret
03:17 + qemal kertusha-kapedan o djal i ri
04:46 + ramadan krasniqi afrim aliu berati
03:45 + ismet peja & burim mehmeti - knoma kangen sa t'jam
03:02 + muhamet karaxha djali gemit
04:55 + vellezerit xhaferi dita e gjikimit - recitues shefqet k
08:14 + shkelzen jetishi & kastriot tusha - nje lulisht me tran
04:03 + bujar qamili - nuse ne shkoder
02:44 + emin muhaxheri - djali i gemit
02:49 + shkelzen jetishi - moj selvije
juzp © 2014 · English