juzp juzp
home
radios
contact
about
Hello, United States JUZP is upgrading. music will be filtered. sorry for rare interruption 
 
Advertisements

altin tirona ~ surum per mu ~ hit 2012

report music

Embed

Explanation

Comments

 
03:31 + altin tirona ~ eri ~ olsi ~ super tallava 2012
09:01 + dasma olsi shaqja..zjarr muharrem ahmeti & adi sybardh
03:23 + ernim ibrahimi- ilir tironsi ( yll ti je 2012 ) 2012
05:22 + mandi nishtulles-tallava special per elxhin memen dhe v
03:56 + ne shikim te par - altin tirona - new video official
04:26 + muharrem ahmeti - 2o13 - serum per mu
03:17 + altin tirona ~ mora rrugen per itali ~ 2012
03:38 + endri maliqi2012 saraoshi&tani i fierit me organo
04:42 + mandi nishtulles - serum per mu, new 2013
08:42 + ernim ibrahimi turbo per mentorin zjaaar
04:10 + sajmir misku - mora rrugen per xhoilloto
04:29 + specjale rrem tirona super tallava vullkan 2012
07:21 + rati & muharrem ahmeti : loti rrjedh nga syri live 2o12
02:34 + eri qerimi ~ altin tirona hit 2012
02:44 + mandi nishtulla - sa her qe ty te kam larg, live 2011 -
04:44 + zhaneta el nuk po shoh nje dit te qet
04:51 + klodi laprakes - te mora te vogel shum te re...
03:15 + je ilac i zemres ti je serum per mu
18:10 + ДИЯН - МНОГО ЯК КЮЧЕК - 26.04.2012
02:40 + mandi nishtulles liri ketit bert sula adi sybardhi live
06:09 + klodi laprakes - amanet ta lash unazen
04:18 + eri qerimi tallava super hit 2012 muzik gjigande
04:35 + fred sy bardhi lisi elbasanit menalkolike 2012
05:08 + mandi nishtulles 2013 super tallava
03:28 + ernim ibrahimi- ilir tironsi ( un pse te dua ) 2012
juzp © 2014 · English