juzp juzp
home
radios
contact
about
Hello, United States JUZP is upgrading. music will be filtered. sorry for rare interruption 
 
Advertisements

report music

Embed

Explanation

Comments

 
15:01 + fatmir bajra - 300 vet po i qet vapori
06:01 + bit e sefes riza xeni sinani oj shkoder konak halil by
12:35 + halili dhe naimi - 3 kenge te forta
09:51 + fatmir bajra- kenga e hysen shalakut.
05:46 + bijtë e sefë mleqanit sylë rezalla
07:14 + vellezerit qetaj - cen avdyli 2010
10:32 + fatmir bajra syl rezalla
04:27 + naxhije bytyqi - krisi topi krisi martina , kenge per l
06:24 + vll.bajra - qiqavices ne ato male
29:04 + vll.bajra - jeta e besim ndreces (komplet)
05:10 + osmani & fatmir bajra dhe batllava - flake e kuqe
03:47 + naimi qamili xhema mahmut pasha ne konak te halil byty
09:53 + fatmir bajra
10:10 + fatmir bajra - shaqir grishta
13:16 + vËllezËrit qetaj - qorr ilazi
05:13 + shkelzen morina & salih gashi - syl rezalla
09:54 + fatmir bajra - "selman kadrija"
03:38 + vll.bajra - kosove e adem jasharit
09:58 + ibish broja & kadri duraku - arif sinani 1/3
05:11 + vll.bajra - moj shqipri mos thuj marova
10:01 + kenga e rankoviqit
09:17 + mandi dhe ruzhdi bojani dotmund 2011.studio romeo kont.
05:49 + fatmir bajra - beke ymeri
36:16 + mleqani - hikmetes (hasan fazlia) komplet
31:00 + kadri bistrica.sali sadiku
juzp © 2014 · English