juzp juzp
home
radios
contact
about
Hello, United States JUZP is upgrading. music will be filtered. sorry for rare interruption 
 
Advertisements

bajrush doda kendon këngen per hasan fazlin ( hikmetes )

report music

Embed

Explanation

Comments

 
32:14 + sejdi & ruzhdi gashi - kenga e hasan fazlis (hikmetes)
35:30 + sali sadiki me ramiz muqollin- kengen e kadri bistrices
28:23 + bajrush & hajdar doda - hasan fazlia (hikmetes).
07:00 + zhutat agaj 2014 mesyn dushmani
05:35 + marash krasniqi e man sokoli ne rakoc vitin 1973
06:10 + sali sadiki me ramiz muqollin- kenga po liftojn rugova
07:08 + demë alia me bajram salihi - këndojn këngen ali pa
08:22 + doda eska music awards 2014
36:16 + mleqani - hikmetes (hasan fazlia) komplet
04:54 + bajrush & hajdar doda - haxhi zeka
10:23 + marash krasniqi e man sokoli ne rakoc viti 1973
06:20 + bajrush doda - te shtunen natje ndy sahati
07:16 + man sokoli & marash krasniqi kanka & xh
02:07 + augustin ukaj - qka ki qike je merzite
07:10 + bajrush doda dhe rifat berisha me grup - bini djem dush
07:01 + bajrush doda & zenun gashi - a moj shkoder moj moj mizo
49:52 + zekë lushaj- këndon - këngen e hikmetes ( hasan fazl
10:09 + agustin uka me vllazni kanga prej zemanit dhe ju me qan
03:01 + demë alia kënga hajmedet po bon gjakova.
11:12 + alia dhe isa - sali syla po thrret moj nane
34:08 + syl mahalla - kanga hikmetes
05:45 + demë alia e zymer bajrami- këngën per hoxhallar.
07:17 + 2011. vellezerit bajra kenge per gani elshanin
11:00 + martin ukaj - kur erdh senja 44
07:07 + agustin dhe gjergj ukaj - nik lita
juzp © 2014 · English